img_4590

IMG_4516DEJAS ANATOMIJAS JAUNĀKĀS IZRĀDES
13. un 20. novembris
plkst.: 19:00 

 

 

Divus vakarus – 13. un 20. novembrī – laikmetīgās dejas interesentiem būs iespēja redzēt jaunākās projekta DEJAS ANATOMIJA izrādes – Elīnas Breices konceptuāli asprātīgo mākslas un sabiedrības komentāru Es esmu dialogs un Sintijas Siliņas psiholoģiski pētniecisko un drosmīgi atklāto Žannas D’Arkas dzīves mirkli Ziņnesis. Abas izrādes spilgti atklāj Latvijas jaunās horeogrāfu paaudzes rokrakstu.

 

Es esmu dialogs iezīmē laikmeta aktuālo tēmu – vai nu kļūsti par perfektu, multitalantīgu supermenu, vai arī esi un paliec caurkritis vaidētājs un superneveiksminieks. Izrādes gaitā divu dejotāju savstarpējā komunikācijā tiek izspēlēta krietna virkne ikvienam atpazīstamu un nereti komisku situāciju. „Svaiga un eksperimentāla un paplašina gan dejas, gan teātra robežas, ” pēc Elīnas Breices izrādes festivālā „Laiks dejot 2009” raksta American Theatre Magazine redaktore Elize Benta.

YouTube Preview Image

 

Ziņnesis ir stāsts par šaubām, neizlēmību, gribu un gļēvumu, sarunu un tiesāšanu. Par pamatu ņemto vēsturisku notikumu, kas risinājies 15. gadsimtā, skatītājam tiek uzdoti jautājumi par šodienas pasauli – kam ticēt, kā nepadoties un kā cīnīties par izvēlēto mērķi?

YouTube Preview Image

„Dodiet vairāk laika un telpas, un mūsu domājošie horeogrāfi parādīs, ka ir dzimuši, lai ceļotu pa Eiropas un pasaules festivāliem,” pēc abu izrāžu noskatīšanās raksta laikmetīgās dejas kritiķe Inta Balode.

Izrādes notiks 13. un 20. novembrī plkst. 19.00 Ģertrūdes ielā 101a (ieeja no pagalma).
Biļetes cena 4 LVL, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 2 LVL.
Biļetes iegādājamas internetā www.bezrindas.lv.

Organizē: Teātris United Intimacy

Atbalsta: Valsts Kultūrkapitāla fonds, Kultūras Forums, Map, Bezrindas.lv, TVNet, Easyget, Radio Naba, A-Sound, Ulma

Informācija: www.unitedintimacy.lv

 

04.11.2009