Latvijas Profesionālās mūsdienu dejas horeogrāfu asociācija piedāvā: 2009.gada 22.septembrī, plkst. 19.00, Latvijas Kultūras koledžā

Laiks Dejot improvizācijas, skices

Kas notika vasarā…

1. daļā: skice no vasaras rezidences, dejas un mūzikas tikšanās improvizācijā.

2. daļā: JAM sesija, kurā kontaktdejā tikties aicināts ikviens.

Piedalās: Katrīna Albuže, Inese Auziņa, Agnese Bordjukova, Elīna Breice, Kristaps Ceļmalnieks, Dmitrijs Gaitjukevičs, Jānis Kalniņš, Baiba Krieviņa, Sintija Siliņa, Aldis Strods, Edgars Šļakota, Monta Vandere.

Laiks dejot improvizācijas, skices ir neformāls pasākums, kurā uzsvars tiek likts uz darbiem procesā, improvizāciju un kontaktimprovizāciju. Dejas grīda ir atvērta jebkuram eksperimentam, kurš attīsta laikmetīgās dejas virzienu un sadarbību ar citām mākslas nozarēm. Notikumi, kas noritēs skatītāju priekšā ,radīsies acumirklī, kustība un skaņa attīstīsies bez iepriekšējas plānošanas un skices, iespējams, nesasniegs skatuvi jeb sasniegs to gluži citā paskatā. Tāpēc Laiks dejot improvizācijas, skices pasākumā jūs redzēsiet lietas, kuras citur tiešām neredzēsiet. Un, protams, JAM sesijā ikkatrs ir aicināts piedalīties: dejot vai nedejot, skatīties vai satikties ar citiem domubiedriem.

Šoreiz pasākumā piedalīsies vismaz divi mūziķi: Aldis Strods ( perkusijas ) un Jānis Kalniņš ( elektriskā ģitāra ).

Pasākumu atbalsta Latvijas Kultūras koledža.

kontakti: horasoc@gmail.com