atgriešanāsdejas izrādes ATGRIEŠANĀS pirmizrāde

2. jūnijā VEF Kultūras pilī pirmizrādi piedzīvos “Dejas Anatomijas” jaunākā izrāde “Atgriešanās”, kas top sadarbībā ar muzikālo apvienību “Kaktiņš Stūrītis”. Dejas izrādes impulss meklējams sengrieķu mītā par Orfeju un Eiridīki.

“Atgriešanās” ir ceļojums mītiskā domāšanā balstītā stāstā par cilvēku spēju uzticēties un šaubām, kas pārņem brīdī, kad ticība sev un pārliecība nav pietiekoši stipra. Sākumpunkts ir iespēja atgriezties. Izrādes idejas autore un horeogrāfe ir Elīna Gaitjukeviča, to radot kopā ar dejotājiem Elīnu Lutci, Lieni Gravu, Evitu Biruli, Dmitriju Gaitjukeviču, Ģirtu Bisenieku un Kristapu Ceļmalnieku. Oriģinālmūzika izrādes laikā skanēs Kaktiņš Stūrītis dzīvajā izpildījumā, taču telpas-gaismas vizuālo risinājumu veido arhitekts un animators Ivars Šmits sadarbībā ar gaismu mākslinieku Rainers Kornhuberts. Kostīmu konsultante Kristīne Daukšte.

“Kaktiņš Stūrītis” ir instrumentālais duets, kura aizsākumi meklējami 2011. gadā Liepājā un tā kodols ir Mārtiņš Jansons un Mārtiņš Kuzmins. Savas pastāvēšanas laikā duets ir uzstājies dažādās koncertvietās Latvijā, kā arī sadarbojies ar vairākiem gan laikmetīgo deju māksliniekiem, gan teātriem, veidojot muzikālo pavadījumu lugu lasījumiem, kā arī ir sadarbojušies ar ārvalstu video māksliniekiem. Dueta dalībnieki uzskata, ka viņi veido brīvu formu muzikālus triepienus nepiespiestā toņkārtā. Muzikālās identitātes meklējumiem par fonu izvēloties industriālos, sociālos un vēsturisko skaņu celiņus.

Producents: Dejas Anatomija
Sadarbības partneris: VEF Kultūras pils
Izrāde tapusi ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.
Biļetes pieejamas: Biļešu Paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv
Biļetes cena: 9 eur/5 eur (atlaide skolēniem, studentiem, pensionāriem, ISIC, ITIC karšu īpašniekiem).
Atbalstītāji: Gutenberga druka, Tritone Studio, Valmiermuižas alus
Informatīvais atbalsts: DELFI, Satori.lv, Vetomagazine, Arterritory.com, Journal.dance.lv, Kultūrasvēstis.lv, Radio Naba.

25/05/2015

DEJAS ANATOMIJAS izrādes MARTĀ

DA 3 izrades marts

Pirmā pavasara mēnesī “Dejas Anatomija” aicina rīdziniekus un tās viesus piedzīvot trīs jaunākās apvienības veidotās izrādes, kuras ar kustības un dejas, stāstu un sarunu, mūzikas un video līdzdalību, aktualizē laika ritējuma, mākslas filozofijas un sociāli antropoloģiskus jautājumu izziņu.

9. un 10. martā plkst. 19:00 Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Ūdens ielā 6 būs skatāma izrāde – performance “Mežonīgā triloģija”, kas Latvijas pirmizrādi piedzīvoja janvāra beigās. Izrāde caur kustību, dzīvo mūziku un video stāstiem ļaus ieskatīties un bagātināt zināšanas par Norvēģijas, Dānijas un Latvijas kopienu dzīvi pierobežu teritorijās.
Skatītāju atsauces pēc pirmizrādes:

“Pļavas sekvence bija suģestējoša un tik lēnām tā izauga līdz izrādes noslēdzošai – Latvijas daļai. Tā mentalitāte ir ļoti interesanta un radīja vēlmi noskatīties dokumentālu filmu par dzīvi Indrā.”

Ļoti elegants darbs ziemeļnieciskas laikmetīgās mākslas pazinējiem un draugiem”.

Izrādes komanda: Elīna Gaitjukeviča, Agnese Bordjukova, Edgars Šļakota, Laima Jansone, Valentīns Nagibins, Raitis Ābele, Anda Skrējāne, Dāvis Burmeisters, Zane Estere Gruntmane, Kārlis Lapiņš, Rainers Kornhubers un Olivers Tarvids.
Producents: Dejas Anatomija, PIGEON-BRIDGE
Līdzproducents: Ziemeļvalstu – Baltijas valstu dejas platforma “kedja 2012 – 2015”.
Sadarbības partneri: augstskola RISEBA un Arhitektūras un mediju centrs H2O 6

15. martā plkst. 17:00 un 18:30 Ģertrūdes ielas teātrī “Dejas Anatomijas” radīs nesteidzīgu svētdienas pievakari ar divām izrādēm vienā vakarā, ļaujot izdzīvot divu cilvēku atmiņu uzplaiksnījumus, kad laiks ir kļuvis ilglaicīgs, bet telpa pastāvīga dejas izrādē “Cik Tuvu?”. Izrādes horeogrāfe Elīna Gaitjukeviča, izpildījums Evita Birule un Edgars Šļakota.

“Cik tuvu?” @Geatris – skaista pārmaiņa ar sajūtu atgriezties, sagriezties, pakrist un lēkt, un dzidri iesmeties.”

Savukārt dziļāk ieskatīties 20. gadsimta dejas reformatoru Aisedoras un Raimonda Dunkanu personībās un mākslas un dejas filozofijas formēšanās procesos sniegs izrāde – lekcija “Dunkani – dīvaiņi vai pravieši?”, kas tapusi sadarbībā ar dejas dramaturģi Intu Balodi.

2013./2014. gada sezonā abas izrādes tika nominētas teātra balvai “Spēlmaņu nakts” kā “Gada sasniegums laikmetīgajā dejā”.

Finansiālais atbalsts: Valsts Kultūrkapitāla fonds, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Ziemeļvalstu-Baltijas valstu dejas platforma “kedja 2012 – 2015”, “Kedja Mariehamn 2014”, kas tapis ar Eiropas Savienības programmas “Kultūra” atbalstu. Atbalstītāji: Tritone Studio, Gutenberga Druka, Valmiermuižas alus.
Informatīvie atbalstītāji: DELFI, Vetomagazine, Satori.lv, Arterritory.com, e-žurnāls Dance.lv.

Plašāka informācija: www.dejasanatomija.lv, www.pigeonbridge.com, www.git.lv
Biļetes uz izrādi “Mežonīgā triloģija”: 9 un 5* euro. Tās var iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv

Biļetes uz izrādēm “Cik Tuvu?” un “Dunkani – dīvaiņi vai pravieši?”: uz 1 izrādi – 9 un 5* euro; uz abām izrādēm: 15 un 7 euro. Biļetes var iegādāties www.bezrindas.lv

4/03/2015

MEŽONĪGĀ TRILOĢIJA

“MEŽONĪGĀ TRILOĢIJA”- PIRMIZRĀDE

27. janvārī Arhitektūras un mediju centrā H2O6 Latvijas pirmizrādi piedzīvos “Dejas Anatomijas” izrāde – performance “Mežonīgā triloģija”, kuras pirmā publiskā prezentācija notika šī gada augustā Marianhamā, Somijā, Ziemeļvalstu un Baltijas valstu dejas platformas “kedja 2012 – 2015” ikgadējā tikšanās reizē.

Izrāde portretē Norvēģijas, Dānijas un Latvijas kopienas pierobežu teritorijās, kur par galvenajiem jautājumiem ir izvirzīti vietējo iedzīvotāju vērtības un vietas kā identitātes veidotājas. Tās pamatā ir dokumentēti iedzīvotāju stāsti un ikdienas dzīves epizodes, ko papildina radošās komandas gūtie iespaidi un vērojumi.

“Mežonīgā triloģija” tapusi laikmetīgās dejas rezidenču programmas “Wilderness” ietvaros, kas radošai komandai 2013. gadā sniedza iespēju viesoties Dānijas ciematā Toflundē, Norvēģijas pilsētā Hammerfestā, taču 2014. gada vasaras sākumā pēc pašu inciatīvas apmeklēja Latvijas Austrumu pierobežas ciemu Indra. Triloģijas katra daļa caur kustību, dzīvo mūziku un video stāstiem atklās spilgtākos vietējo iedzīvotāju identitātes veidojošos aspektus, kā no vēsturiskā, politiskā un sociālā, tā arī klimatisko apstākļu un teritoriālā skatapunkta.

Izrādes radošā komanda:

Ideja, horeogrāfija, izpildītāji: Elīna Gaitjukeviča, Agnese Bordjukova
Ideja, izpildītājs: Edgars Šļakota
Ideja, mūzikas autore un izpildītāja: Laima Jansone
Scenogrāfe: Anda Skrējāne
Video mākslinieks: Raitis Ābele
Video operators: Valentīns Nagibins
Video skaņa: Arvīds Augšups, Anete Vanaga
Gaismas: Dāvis Burmeisters
Izrādes producente: Zane Estere Gruntmane

Producenti: Dejas Anatomija, PIGEON-BRIDGE
Līdzproducents: Ziemeļvalstu – Baltijas valstu dejas platforma “kedja 2012 – 2015”.
Sadarbības partneri: augstskola RISEBA un Arhitektūras un mediju centrs H2O 6
Finansiālie atbalstītāji: Ziemeļvalstu-Baltijas valstu dejas platforma “kedja 2012 – 2015”, “Kedja Mariehamn 2014”, kas tapis ar Eiropas Savienības programmas “Kultūra” atbalstu. Izrādes finansiālie atbalstītāji Latvijā: Valsts Kultūrkapitāla fonds, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Pirmizrāde: 27. janvārī, izrādes 28. un 29. janvārī plkst. 19:00
Norises vieta: Arhitektūras un mediju centrā H2O 6 (Ūdens ielā 6, Pārdaugavā)
Biļetes: 9 euro un 5 eur (skolēniem, studentiem, pensionāriem, ISIC, ITIC karšu īpašniekiem)
Biļetes var iegādāties: Biļešu Paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv

19/01/2015

Urbanie pilsetstasti“Dejas anatomija” aicināja Zolitūdes iedzīvotājus. Zolitūdes iedzīvotāji atsaucās.

Sadarbībā ar horeogrāfēm Agnesi Bordjukovu un Sintiju Siliņu ir tapusi performance “z/solo”, kuras pirmizrāde mākslas projekta Rīgas mikrorajonos “Urbānie pilsētstāsti” ietvaros notiks
21.augustā plkst. 18:00
Ruses ielas 14 pagalmā

Zolitūde. Solitude.

11/08/2014

WILD TRIOLOGY“Dejas Anatomija” prezentē topošo dejas izrādi – performanci “Mežonīgā triloģija”

7. augustā Marianhamā, Somijā, Ziemeļu un Baltijas valstu laikmetīgās dejas platformas “kedja” ikgadējā tikšanās reizē, tiks prezentēta “Dejas Anatomija” topošā izrāde – performance “Mežonīgā triloģija”, kurā radošā komanda mēģinās portretēt Norvēģijas, Dānijas un Latvijas kopienas pierobežu teritorijās, par galvenajiem jautājumiem izvirzot vietējo iedzīvotāju vērtības un vietas kā identitātes veidotājas.

Izrāde – performance ir veidota kā triloģija. Tās pamatā ir dokumentēti iedzīvotāju stāsti un ikdienas dzīves epizodes, ko papildina radošās komandas gūtie iespaidi un vērojumi. Katra daļa atklāj spilgtākos vietējo iedzīvotāju identitātes veidojošos aspektus no vēsturiskā, politiskā, sociālā, kā arī klimatisko apstākļu un teritoriālā skatpunkta.

“Mežonīgā triloģija” tapusi laikmetīgās dejas rezidenču programmas “Wilderness dance” ietvaros. Tā ir unikāla starptautiska rezidenču programma, kas notiek Ziemeļu un Baltijas valstu reģionā, iesaistot 5 valstis un ap 50 reģiona laikmetīgās dejas mākslinieku. Tā sniedz iespēju māksliniekiem strādāt, pētīt un veidot jaunradi attālos lauku apvidos, neskartas dabas tuvumā, iedvesmojoties no apkārtējās vides un iedzīvotājiem. (http://www.kedja.net/?page_id=1075)

“Dejas Anatomija” radošā komanda 2013. gadā viesojās Dānijas ciematā Toflundē un Norvēģijas pilsētā Hammerfestā. 2014.gadā pēc pašu iniciatīvas apmeklēja arī Latvijas Austrumu pierobežas ciematu Indru.

Radošā komanda:
Ideja, horeogrāfija, izpildītāji: Elīna Gaitjukeviča, Agnese Bordjukova
Ideja, izpildītājs: Edgars Šļakota
Ideja, mūzikas autore un izpildītāja: Laima Jansone
Video mākslinieks: Raitis Ābele
Video operators: Valentīns Nagibins
Skaņa: Arvīds Augšups
Gaismas: Dāvis Burmeisters
Izrādes producente: Zane Estere Gruntmane
Izrādes producenti: Dejas Anatomija, PIGEON-BRIDGE
Līdzproducents: Ziemeļvalstu – Baltijas valstu dejas platforma “kedja”

Finansiālie atbalstītāji: Ziemeļvalstu-Baltijas valstu dejas platforma “kedja” 2012 – 2015, “Kedja Mariehamn 2014”, kas tapis ar Eiropas Savienības programmas “Kultūra” atbalstu. Izrādes finansiālie atbalstītāji Latvijā: Valsts Kultūrkapitāla fonds, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments
Sadarbības partneri: “Bora Bora” (Dānijā), Dansarena Nord (Norvēģijā), augstskola RISEBA, Arhitektūras un Mediju centrs H2O 6.
Atbalstītāji: Tritone Studio, Gutenberga Druka un kafejnīca “Tvaiks”.
Īpašs paldies: Dānijas Kultūras institūtam, Latvijas vēstniecībai Somijā, Latvijas Jaunā teātra institūtam.

“Mežonīgā triloģija” pirmizrāde Latvijā gaidāma šī gada otrajā pusē.

foto zolitudeZolitūde, parādi sevi!

21.augustā mākslas festivāla “Urbānie pilsētstāsti” 4 Rīgas rajonos “Rīga 2014″ programmas ietvaros “Dejas anatomija” gatavojas performancei ar un par Zolitūdi un tās iedzīvotājiem.

Tāpēc meklējam atraktīvus, radošus un eksperimentiem gatavus iedzīvotājus jebkurā vecumā piedalīties performancē par Zolitūdi.

Ja Tu proti dziedāt, dejot, spēlēt instrumentu, raksti dzeju, esi labs stāstnieks vai Tev vienkārši patīk jauna pieredze – līdz 20.jūlijam piesakies mēģinājumiem (iespējams pievienoties radošajai grupai arī vēlāk).

Tuvāka informācija: 29690366 (Sintija), 26415006 (Agnese)
sintijasilina@gmail.com

16/07/2014

spelmanu naktsDEJAS ANATOMIJAS IZRĀDES NOMINĒTAS Gada balvai Teātrī „Spēlmaņu nakts 2013/2014”

Jūnija vidū Latvijas Kultūras akadēmijas Eduarda Smiļģa Teātra muzejā tika paziņoti nominanti „Spēlmaņu nakts 2013/2014” balvām 17 kategorijās. Apvienība “Dejas Anatomija” ir priecīga paziņot, ka divas tās veidotas izrādes ir iekļuvušas nominācijā „Gada sasniegums laikmetīgajā dejā”. Kategorijas nominantus izvirza Latvijas Profesionālās mūsdienu dejas horeogrāfu asociācija.

2013. gadā Dejas Anatomija sadarbībā ar dramaturģi Intu Balodi kopīgi veidoja izrādi-lekciju “Dunkani – dīvaiņi vai pravieši?”. Izrāde ir pētījums par Amerikāņu izcelsmes mākslinieku, dejas reformatoru Aisedoras un Raimonda Dunkanu personībām, mākslas un dejas filozofijas procesiem 20.gadsimta sākumā. Meklējot atbildes uz to, cik lielā mērā Aisedoras Dunkanes ietekme ir jūtama laikmetīgajā dejā, dejotājas izrādes laikā izdejo gan Dunkanes mantojumu, gan seko vispārīgiem viņas kustības un idejiskajiem principiem. Savukārt dramaturģe iemieso dubulttēlu, kas, izmantojot vēstījuma estētiskos un hronoloģiskos pieturpunktus, kā arī aicina skatītājus iesaistīties interaktīvā diskusijā.

Izrādes radošā komanda: horeogrāfes un dejotājas Agnese Bordjukova, Monta Vandere, Elīna Gaitjukeviča
dramaturģe Inta Balode. Izrāde tapusi sadarbībā ar Rakstniecības un mūzikas muzeju, pasākumu programmas “Pēdējās izstādes” ietvaros, kas savu pirmizrādi piedzīvoja 2013. gada augustā. Izrāde vairākkārtīgi ir spēlēta muzeja telpās, kā arī šogad tika iekļauta Starptautiskās Dejas Dienas 2014 izrāžu programmā.

Nākamā iespēja redzēt izrādi-lekciju “Dunkani – dvīņi vai pravieši?” būs Laikmetīgās dejas un mākslas festivālā “VIDES DEJA 2014”, kas notiks Ropažos no 24. līdz 31. augustam. Informācija par datumu un laiku būs pieejama tuvākajā laikā.

Kā otra nominante starp piecām citām pretendentēm, ir izrāde “CIK TUVU?”, kas savu pirmizrādi piedzīvoja pērnā gada oktobrī Ģertrūdes ielas teātrī.

Izrāde ir atmiņu intermēdijas, kas uzdod rotaļīgu, atklātu, skaidrojuma pieprasošu un iespējams pat dramatisku jautājumu “cik tuvu?”: cik tuvu iespējams būt diviem cilvēkiem? cik tuvu ir iespējams tuvoties? cik tuvu ir iespējams satuvināties? cik tuvu izrāde ir stāstam? cik tuvu dzīvei? cik tuvu dejai? cik tuvu ķermenim? cik tuvu manām atmiņām?

Izrādes radošā komanda: horeogrāfe Elīna Gaitjukeviča, dejotāji Evita Birule un Edgars Šļakota, scenogrāfs un kostīmu mākslinieks Uģis Bērziņš, gaismotāji Jūlija Bondarenko un Matīss Beķers un izpildproducente Zane Estere Gruntmane. Izrādes kopproducents Ģertrudes ielas teātris. Sezonas laikā izrāde ĢIT ir spēlēta 5 reizes, kā arī devusies viesizrādēs uz Valmieru un Ainažiem.

Izrādi “CIK TUVU?” būs iespējams redzēt Laikmetīgās dejas un mākslas festivālā “VIDES DEJA 2014” Ropažos un Ģertrūdes ielas teātrī šī gada 13. oktobrī.

Sakām paldies visiem,kuri ir atbalstījuši mūs izrāžu tapšanā un skatītājiem, kuri nākuši tās vērtēt. Uz tikšanos izrādēs!

16/07/2014

DA_CikTuvu_promofoto_UgisBerzins30. un 31. oktobrī Ģertrūdes ielas teātrī pirmizrādi piedzīvos “Dejas Anatomijas” jaunākā izrāde “Cik Tuvu?” Elīnas Breices horeogrāfijā.
Stāsts par laiku, ko pavadām kopā ar otru.

“Cik Tuvu?” būs atmiņu intermēdijas, kas atspoguļos divu cilvēku kopā esību, kad laiks ir kļuvis ilglaicīgs, bet telpa – pastāvīga. Vai dzīvot līdzās nozīmē to pašu, ko dzīvot kopā? Vai ilgstošā blakusesamībā mēs spējam saglabāt tuvību? Kas tad ir tas, kas mūs vieno? Vai mēs ir tikai “mēs” un kur esmu “es”? Kādas sajūtas mūs pārņem par laiku, ko nodzīvojam kopā?

Izrāde būs divu cilvēku kopdzīves ainu uzplaiksnījumi no tuvas intimitātes līdz pilnīgai atsvešinātībai, no patiesām atmiņām līdz reproducētām iedomām, no sevis pazaudēšanas līdz jaunai atklāšanai, no emociju uzplūdiem līdz cilvēcisko vērtību apzināšanai.

Radošā komanda:
Ideja: Dejas Anatomija
Horeogrāfe: Elīna Breice
Izpildījums: Evita Birule un Edgars Šlakota
Scenogrāfs un kostīmu mākslinieks: Uģis Bērziņš
Gaismu māksliniece: Jūlija Bondarenko, Matīss Beķers
Izpildproducente: Zane Estere Gruntmane
Pirmizrāde: 30. oktobrī plkst. 19:00
Nākamās izrādes: 31. oktobrī, 1. un 18.decembrī plkst. 19:00

02/10/2013

Isadora_embedDunkani-dīvaiņi vai pravieši?

Rakstniecības un mūzikas muzejā trešdien, 14. augustā, plkst. 19:00 notiks laikmetīgās dejas izrāde Dunkani – dīvaiņi vai pravieši?, kurā projekta Dejas anatomija horeogrāfes sadarbībā ar dejas dramaturģi Intu Balodi pēta dejas reformatoru Aisedoras un Raimonda Dunkanu personības, biogrāfijas un ietekmi mākslas pasaulē.

Amerikāņu izcelsmes dejas mākslinieki, brālis un māsa Raimonds un Aisedora Dunkani 19. un 20. gadsimtu mijā aktīvi darbojās Rietumeiropā, pārsteidzot un aizraujot skatītājus ar Senās Grieķijas inspirētu, no klasiskā baleta stingrajām formām atbrīvotu deju, tērpiem, mākslas darbiem un dzīves filozofiju. 1926. gadā mākslinieki viesojās Latvijas Nacionālajā teātri, izveidojot draudzīgas saites ar vairākiem Latvijas kultūras pārstāvjiem, tostarp aktrisi Antu Klinti, kas pēcāk saņēma dāvanu – Raimonda Dunkana veidoto batiku ar grieķu mīta par Ledu un gulbi motīvu. Laika gaitā sairušā zīda lakata fragments tagad glabājas RMM krājumā un būs aplūkojams pasākumā.

Izrāde Dunkani – dīvaiņi vai pravieši? ir ieskats Aisedoras un Raimonda Dunkanu personības, mākslas un dejas filozofijas formēšanās procesos. Izrādes veidotājas ielūkosies Dunkanu uzskatos un aktivitātēs, nevairoties arī no privātās dzīves detaļām.  Izrādes veidotājas atzīst: „Process izvērties visai interesants, jo, darbojoties ar informāciju, kuras autentiskumu gandrīz neviens vairs nevar apstiprināt, rodas daudz jautājumu. Izrāde ir mēģinājums pēc 100 gadiem paskatīties uz laiku, kad modernā deja un māksla tikai veidojās. Vai esam daudz mainījušies? Interesējāmies arī par to, kā jaunās tendences mākslā un dzīvē vērtēja Dunkanu laikabiedri Latvijā. Izrādās latviešiem un latviskumam ir gana liela loma Dunkanu ģimenē.”

Atbildes uz to, cik lielā mērā Aisedoras Dunkanes ietekme ir jūtama laikmetīgajā dejā, dejotājas izrādē meklē, gan visai precīzi izdejojot Dunkanes mantojumu, gan sekojot vispārīgiem viņas kustības un idejiskajiem principiem.

Piedalās: Inta Balode, Elīna Breice, Monta Vandere un Agnese Bordjukova.

Izrāde papildina RMM skatāmo Pēdējo izstādi. Vasaras sezonā pasākumi muzejā notiek katru otro trešdienu, katrā sarīkojumā apskatāms viens vai vairāki Pēdējā izstādē neeksponēti mākslas darbi no muzeja krājuma, kuriem veltītas laikmetīgās dejas un teātra izrādes, koncerts, video darbi un diskusijas. Vasaras pasākumu cikls ievada multimediālu akciju Māksla izkāpj no rāmjiem, kas muzejā notiksBaltās nakts ietvaros, 7. septembrī.

14/08/2013

Aurora borealis

DEJAS ANATOMIJA WILDERNESS DANCE rezidencē

Wilderness dance ir rezidenču programma, kurā piedalās konkursa kārtībā atlasītas 10 mākslinieku apvienības no Ziemeļvalstīm un Baltijas. Laika periodā no 2013. gada janvāra līdz 2014. maijam katra no grupām uzturēsies divās rezidencēs ārpus mākslas centriem tiešā neskartas dabas tuvumā.

Dejas Anatomijas komanda (dejotāji/ horeogrāfi Elīna Breice, Agnese Bordjukova, Edgars Šļakota, mūziķe Laima Jansone un operators Valentīns Nagibins) rezidences ietvaros strādās Norvēģijā, Hammerfest (Marts,2013) un Dānijā, Toftlund Højskole, Jylland (Augusts, 2013).

Vairāk par mūsu processu var lasīt wilderness dance blogā: kedjawilderness.tumblr.com

13/03/2013

Jaunākā DEJAS ANATOMIJAS izrāde 3/4 ŪDENS

16. un 17. janvārī
plkst. 19:00

Ģertrūdes ielas teātrī
(www.git.lv)

3/4 ūdens